StavMe - stavební projekty Mencl

Jsme součástí skupiny několika stavebních projektantů, architektů, interiérových designérů a specialistů v odborných profesích. Zajišťujeme téměř kompletní servis v oblasti projekční činnosti, inženýringu, poradenství.

Po předcházející několikaleté praxi v projekčních a realizačních firmách a institucích jsme vstupovali do podnikatelského projektu StavMe s jasnou představou o podobě poskytovaného servisu - široké spektrum kvalitních služeb za přijatelné ceny.

Známe svoje meze a schopnosti a díky tomu neslibujeme klientům nereálné termíny dokončení zakázek.

V oblasti projektové činnosti se neomezujeme pouze na Olomouc a okolí, o čemž svědčí i množství staveb realizovaných na základě našich návrhů na území téměř celé republiky.
Ve vykonávané práci hledáme seberealizaci - odvádíme ji kvalitně a se zájmem o dosažení společného cíle - kvalitního návrhu Vašeho domova či podnikatelského záměru - ať se jedná o novostavbu domu či rekonstrukci bytu. Spokojený klient je u nás na prvním místě.

VizMen

Naší souběžnou aktivitou jsou realizace 3D vizualizací staveb, územních studií, interiérů a bytových dispozic. Od jednoduchých hmotových a tvarových studií po zákres fotorealistických návrhů do fotografií. Pro více informací můžete kontaktovat přímo nás, nebo nejprve navštívit prezentaci www.vizmen.cz

parafa